LOJISTIK & FULLFILMENT

LOJISTIK & FULLFILMENT

LOJISTIK & FULLFILMENT

Müşterilere zamanında teslimat; siparişe hızlı yanıt verme becerisi ve iyi bir depo yönetimiyle birlikte depodaki giriş çıkış süresinin minimum seviyede tutulması gibi hassas süreçler gerektirir. Depolarımızın modern yerleşimi ve tasarımı, son teknoloji depo yönetim araçları ve sistemleriyle desteklenmektedir. Bu da süreç organizasyonunu iyileştirerek, yüksek performanslı depolama ve e-depolama hizmetleri sunmamıza fırsat vermektedir. Bunlar tedarik zinciri ve e-ticaret çözümlerimizin temel unsurunu oluşturmaktadır. Sektördeki çok yönlü uzmanlığımız, ürünlerinize ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan doğru intralojistik hizmeti sunma imkânı vermektedir. Böylece sizlere e-ticaret lojistiğie-lojistik ve e-depolama gibi farklı alanlarda iyi hizmet sunabilme fırsatı vermektedir.

Küreselleşme ve dijital dönüşümün, dolayısıyla dijital ağ kurmanın hız kazandığı bu dönemde, uluslararası düzeyde organizasyon seviyesine ulaşmak önemlidir. Avrupa’da Almanya merkezli faaliyet gösteren Erlog Lojistik, iş ortaklarına ürünleri için küresel bir depolama ağı sunmaktadır. İş hacminize göre gerektiği şekilde ölçeklenebilen, esnek, tek veya çok kullanıcılı depolama ve e-depolama çözümleri sunuyoruz.

Merkezlerimizde otomasyon ve manuel değer yaratma unsurlarından oluşan bir yapıdan yararlanıyoruz. Böylece Erlog Lojistik olarak, Sevgililer Günü, Black Friday ve Yılbaşı gibi dönemsel veya kampanyalara bağlı yoğun dönemlerde esneklik, hız ve güvenilirliği bir araya getirerek, gerek B2B gerekse B2C alanlarında iş ortaklarımızın başarılı bir lojistik süreci yönetmelerine yardımcı oluyoruz. Bu yaklaşımla birlikte, hacimde beklenmedik bir artışı bile karşılayabilecek ölçeklenebilir sistemler ve verimli yapılar oluşturuyoruz.

Sürekli artan nihai tüketici ihtiyaçlarına bağlı olarak, Erlog Lojistik‘in başarısında önemi artan katma değerli hizmetlerimiz de temel hizmet alanımız olan geleneksel depo çözümlerine ve depo hizmetlerine dahil edilmektedir. Lojistik hizmetlerini erteleme, yerelleştirme veya diğer katma değerli hizmetlerle bir araya getirme becerisi, hizmetlerimizi talebe göre esnek bir biçimde şekillendirmemizi ve depo stoğunu mümkün olduğunca düşük tutmamızı sağlamaktadır. Ayrıca iadelerin hızlı şekilde satış sürecine tekrar sunulmasını sağlamak adına iş ortaklarımıza kapsamlı fulfillment ve e-fulfillment yönetimi sunuyoruz. Bazı durumlarda mesafeli dağıtım ağlarını kullanarak iade gönderilerini topluyoruz, hataların hızlıca tespit edilmesini sağlıyoruz ve iadeleri önlemek için web tabanlı self servis araçları entegre ediyoruz. Böylece iade işlemlerini, fulfillment yönetimini maksimum verimlilikle işleme alıyoruz.

Siparişten tahsilata kadar olan tüm fulfillment ve e-fulfillment süreçleri boyunca sipariş işlemleri ve risk değerlendirmesi de dahil birçok ilave hizmetin entegrasyonu ile başka hiçbir tedarik zincir çözümleri hizmet sağlayıcısının erişemeyeceği uçtan uca sipariş hazırlama hizmetleri sunuyoruz.

⦁ Depolama Hizmetleri
⦁ Depo Otomasyon Teknolojisi
⦁ İade Yönetimi
⦁ Katma Değerli Hizmetler

Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns