TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİM

TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİM

Tedarik zinciri yönetimi (Supply Chain); bilgi teknolojisi (IT), altyapı, iletişim ve lojistik alanlarındaki ilerlemeler sonucunda büyük bir gelişme kaydetmiştir. Tedarik zinciri yönetimi, iş yönetim alanındaki önemini her geçen gün arttırmakta ve aynı zamanda tüketicinin beklentilerini karşılama yönünden, müşteri deneyimi açısından kilit bir rol oynamaktadır. Yapılan çalışmalara göre, optimize edilmiş bir üretim ve dağıtım ağına sahip şirketler kârlılığını %6-10 arasında arttırabilmektedir. [i]

Günümüz iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayan tedarik zinciri süreçlerinin etkin yönetimi oldukça zor ve karmaşıktır. Yeni teknolojilerin ve kanalların mevcut yapılara sorunsuz bir biçimde entegre edilmesi gerekir. Ayrıca karmaşık tedarik zinciri süreçlerinin de verimli şekilde, çeşitli ürün ve pazarlar ile uyumlu ve buradaki değişimlere esnek olarak tasarlanması gerekir. Bu noktada özellikle e-ticaret lojistiği başta olmak üzere tedarik zincirinin her aşamasında hız ve doğruluk önceliklidir. Aynı zamanda her gün daha katı hale gelen düzenlemeler, şirketlerin dünya çapında herhangi bir noktada ürünlerini takip edebilmesini gerektirmektedir.

Erlog Lojistik, geleneksel bir lojistik hizmeti sağlayıcısının sunduğundan çok daha fazlasını sunmaktadır. Erlog olarak sizi dijital dönüşüm alanında destekliyoruz ve şirketinizin gelecek yıllarda gerçekleştireceği faaliyetlere katkıda bulunacak yalın ve IT temelli lojistik / e-lojistik çözümleri sunuyoruz. Siparişten tahsilata kadar her adımda hizmet sağlayarak, sadece sipariş toplama, paketleme ve dağıtım yönetimi gibi geleneksel lojistik hizmetleri sunmuyor; aynı zamanda ön yüz geliştirme, müşteri desteği ve iade yönetimi dahil olmak üzere e-depolama, fulfillment, e-fulfillment, omnichannel ve marketplace alanlarında da çözümler sunuyoruz. Entegre IT yapılarımız sayesinde verileri ve süreçleri merkezi olarak yönetebilmekteyiz. Böylece ticari faaliyetlerinizin ve tedarik zinciri süreçlerinizin yönetimini kolaylaştırabilmekteyiz. Erlog, yenilikçi analiz araçları kullanarak tahmin modelleri oluşturabilir, talep ve iade hacimlerini öngörebilir ve müşteri verilerini, anlamlı / kapsamlı bilgilere dönüştürmenize yardımcı olabilir..
Her bir iş ortağımızın ihtiyacına özel olarak etkili ve esnek lojistik çözümleri geliştiriyoruz ve sektör uzmanlığımızın da yardımıyla iş ortaklarımıza katma değer yaratıyoruz. Depo ve dağıtım merkezleri ağımız ile iş ortaklarımızın maaliyetlerini azaltırken, onlara yeni pazarlara açılma imkânı sunuyoruz.

[i]Bain & Company, “Turn your supply chain into a competitive weapon.
Kaynak: Aralık 2018

⦁ Dağıtım Ağı Tasarımı
⦁ B2B-Dağıtım
⦁ B2C-Dağıtım
⦁ Omnichannel
⦁ Stok Yönetimi
⦁ Kalite Yönetimi
⦁ Uyumluluk

Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns